2023 Yılı Tavsiye Edilen Liste Fiyatları Hk.

Bilindiği üzere Tüm Türkiye’de evden eve nakliyecileri temsilen derneğimiz yetkilendirilmiştir. Bu nedenle dernek yönetimimiz 2023 yılı tavsiye evden eve nakliye hizmetini belirlemek gündemiyle toplanmıştır.

Bu kapsamda, akaryakıt zamları, personel giderleri gibi bir çok masraf kalemleri hesaplanmıştır. Hesaplama çerçevesinde, hem üye firmalarımız hem müşterilerimiz hem de hizmet kalitemizi düşürmeden bir tavsiye fiyat listesi çıkarmak için bir çok etkeni değerlendirdik. Bu değerlendirmeler neticesinde tavsiye liste fiyatımız ektedir.

Tavsiye edilen fiyat listemiz dışında da müşterilerimizin de dikkat etmesini önemli arz edeceğimiz önerilerimiz bulunmaktadır.

Müşterilerimiz; Derneğimize üye olan firmalarımızdan hizmet almanızı önemle arz ederiz. Çünkü bize üye olan firmalar denetimimiz ve sorumluluğumuzdadır. Yaşanabilecek bir sorun, anlaşmazlık gibi durumlarda biz dernek olarak üstümüze düşeni yaparak sorunun çözülmesinde katkıda bulunmaya hazırız.

Ayrıca, derneğimiz üyesi ile anlaşma yaparken lütfen tüm detayları ayrıntılı olarak görüşmenizi, görüşme neticesinde sözleşme yapmanızı ve taşıma sözleşmesi ile taşıma sigortanızı muhakkak isteyin.

Tavsiye Edilen Fiyat Listesi için Tıklayınız.

Notlar:

  1. Üye listemizi kurumsal internet sitemizden üye firmalarımızı sorgulayabilirsiniz.
  2. Kurumsal internet sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız dışındaki hesaplar ve kurumsal internet sitemiz dışındaki internet sitelere itibar etmeyiniz.
  3. 216 362 3 600 telefon numaramızdan ve info@end.org.tr mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Evden Eve Nakliyeciler Derneği (END)

Ali AYILMAZDIR

Yön.Kurulu Başkanı