Başkan'dan Mesaj

Değerli Meslektaşlarım,

End olarak ilk hedefimiz Fedarasyon olmaktır.

Bunu başaracak bilgi birikimine, tecrübeye ve teknolojiye sahibiz. End Ailesi olarak; çalışmaya, hizmetimize ve temel prensiplerimize sadık kalarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

2012 yılından günümüze kadar, yenilikçi ve dürüst çalışma ilkelerimizle sahip olduğumuz değerleri koruyarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda birlik ve beraberlik olma hedefiyle hareket ettik. Çıktığımız bu yolda bugün 4 Büyük Şehir (İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana) 500’ü aşkın üye firmamız ve 2.500’ün üzerinde araç filosu ile Türkiye'nin 81 ilinde nakliye hizmeti veren firmalarımızın tecrübesi, bugünün dinamizmi ile büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

End Derneği olarak değişime önem veriyoruz çünkü sadece değişime ayak uyduranlar geleceğe emin adımlarla yürüyebilecektir. Temel prensiplerimize sadık kalarak her zaman daha iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Motivasyonumuzu; üyelerimize daha çok değer katma bilincinden alıyoruz. Evden eve nakliye alanında müşterilerimizle, üyelerimize ve tedarikçilerimize büyük bir dayanışma ve ortak değerlerle destek oluyoruz.

Faaliyelerimizi; yalın, yüksek teknolojiye dayalı, katılımcı, yeniliğe ve gelişmeye açık, çevreye duyarlı, sürdürülebilir olarak yürütmekteyiz.

9 yılı aşan dernek hayatımızda başta; çalışma arkadaşlarıma, üyelerimize, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza bizlere kazandırdıkları değerler için teşekkürlerimi sunuyorum.

Ali AYILMAZDIR
Yönetim Kurulu Başkanı